Zapraszam na podsumowanie stycznia. Nie liczę już, który to miesiąc, kiedy piszę taki tekst. To już rytuał. Lubię to robić, pomaga mi to uporządkować myśli. Mam też nadzieję, że i dla Ciebie to może być ciekawe. Zapraszam!
Sprawy prywatne i zawodowe (szkoła i Wikimedia Polska):
- dbanie o siebie stało się rutyną: kontynuowałam psychoterapię, spotykałam się z przyjaciółkami, pilnowałam brania leków, otoczyłam się kwiatami (mam ich już kilkadziesiąt!);
- w szkole prowadziłam lekcje (zwykłe i mniej zwykłe, np. na Placu Piłsudskiego i Zamku Królewskim), uczestniczyłam w spotkaniach zespołu wychowawczego i modułowego, radzie pedagogicznej, dniu otwartym, rekrutacji; wspierałam ucznia biorącego udział w Olimpiadzie Historycznej, chodziłam na superwizję nauczycielską, a poza tym wzięłam udział w spotkaniu z Wiesławem Stypułą, synem Dobrego Maharadży, patrona mojej szkoły, i przeżyłam studniówkę mojej drugiej klasy wychowawczej;
- w ramach działalności w Wikimedia Polska uczestniczyłam w zebraniu zarządu i dyrekcji;
- w serii #herstoriawniedzielę przedstawiłam poszczące dziewczęta (8 stycznia) i Annę Louisę Karsch (18 stycznia);
- artykuł o Stefanie Bibowskim, który rozbudowałam, eksponowany w czywieszu na stronie głównej polskojęzycznej Wikipedii, uzyskał 5408 odsłon, co jest nie lada sukcesem, bo zazwyczaj suma ekspozycji wszystkich haseł to 5–6 tysięcy!
- w rankingu wikipedystów i wikipedystek za 2022 r. zajęłam 53 miejsce pod względem liczby napisanych artykułów (skok z 70 miejsca w 2021 r.) oraz 5 (sic!) pod względem liczby dodanych bajtów (skok z 60 miejsca);
- na stories na Instagramie pokazywałam kulisy moich różnych inicjatyw. Po kliknięciu w poniższy screen traficie na mój profil na Instagramie, na który serdecznie zapraszam!
Na blogu:
- podsumowałam grudzień: KLIK;
- przedstawiłam zeszłoroczne nabytki do regionalnej biblioteczki: KLIK;
- podsumowałam rok 2022: KLIK.
Praca regionalno-naukowo-popularyzatorska to następujące działania:
- uczestniczyłam w spotkaniu Kurpiowskiej Wspólnoty Pieśni;
- współprowadziłam Spotkanie Miłośniczek i Miłośników Historii Regionalnej w Karolewie organizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Krasnosielckiej.
Zapraszam do współtworzenia Jednorożeckiego Archiwum Społecznego. Na razie na stronie są dostępne wszystkie wystawy plenerowe, które stworzyliśmy w Stowarzyszeniu "Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej". Szczegóły i kontakt na grafice.
Zapraszam do grupy facebookowej. Tu zapowiadam, co planuję lub realizuję w najbliższym czasie, więc możecie być na bieżąco dużo bardziej niż tylko czytając podsumowania na blogu! Kliknięcie w grafikę przekieruje do grupy.
Do następnego!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz